Tepalai

Įvairių tipų tepalai:

ivairiu tipu tepalai bei alyvos

  Lengvųjų automobilių
  Sunkvežimių ir traktorių alyvos
  Hidraulinės alyvos
  Kompresorinės alyvos
  Pramoninių oro kompresorių alyvos
  Medicininės baltosios alyvos
  Vaakuminės alyvos
  Maisto pramonėje naudojamos alyvos ir tepalai
  Plastiniai tepalai
  Laivų variklių alyvos

Geriausi tepalų gamintojai

petro canada tepalai

“Petro-Canada” savosios visiškai skaidrios, išvalytos iki 99,9% švarumo bazinės alyvos gamybai naudoja savo pačių sukurtą ir užpatentuotą giluminę naftos valymo technologiją “HT Purity Process”.
Šių bazinių alyvų pagrindų kuriama ir gaminama visa eilė tepimo medžiagų, techninių skysčių ir tepalų, kurie gerokai padidina mūsų klientų įrangos darbo našumą ir patikimumą. PC alyvų naudojimas Jūsų įrengimų eksploataciją iškelia į aukštesnį lygį.
Dėka taip išvalytų bazinių alyvų, savo sudėtyje nebeturinčių kenksmingų priedų, kurie galėtų pabloginti gaminamos alyvos savybes, bei papildytos specialiai parinktų efektyvių priedų paketu, Petro-Canada alyvos daug ilgiau nei kitų gamintojų produktai išlaiko pradines “šviežios alyvos” savybes, bei užtikrina žymiai patikimesnę apsaugą nuo oksidacijos bei sistemos išsidėvėjimo.

Būtina pabrėžti, kad beveik visos Petro-Canada alyvos turi NSF-1 sertifikatą, kuris reiškia, kad alyva gali būti naudojama maisto pramonėje. Susisiekite su mumis ir mes Jums parinksime Jums tinkančią ir reikalingą alyvą ar tepalą.

Shell kompanijos alyvos, kurių gamybai naudojama aukščiausios kokybės žaliava, naujausi mokslo bei technologijų pasiekimas. Jau ilgus dešimtmečius šios kompanijos alyvos yra kokybės, patikimumo, ekonomiškumo, novatoriškų ir ekologiškų sprendimų pavyzdys.

mannol tepalai bei alyvosMannol: kuriant ir diegiant į gamybą SudheimerCar Technik – Vertriebs GmbH naudojamos inovatyvios technologijos, kurios leidžia MANNOL produktams ne tik atitikti tarptautinių kompetentingų organizacijų ir automobilių gamintojų reikalavimus.

MANNOL produktų, parduodamų penkiuose žemynuose, gamyboje siūlomos šios prekių grupės:

  visų klampumo klasių variklių alyvos lengviesiems automobiliams, atitinkančios paskutinius specifikacijų reikalavimus;
  variklių alyvos krovininiams automobiliams ir sunkiajai technikai su priemaišomis darbui ekstremalių apkrovų sąlygomis;
  transmisijų alyvos, hidrauliniai skysčiai, standartiniai ir spec. produktai;
  tiršti tepalai su jų charakteristikas pagerinančiais išskirtiniais priedais;

 

castrol tepalai bei alyvos

Castrol pasaulyje plačiai žinoma kaip pirmaujanti, specializuota tepalų tiekėja. Didelis gaminių asortimentas pagal įvairius poreikius.