Autochemija

einszett_logo1Einszett (1Z) - Visame pasaulyje plačiai žinoma Vokietijos kompanija Werner Sauer GmbH & Co. specializuojasi automobilių priežiūrai skirtų produktų, pasaulyje žinomų Einszett vardu, gamyboje. Išskirtinai aukštos kokybės produktai gaminami laikantis visų Europos Sąjungos normų nustatytų saugumo ir ekologijos reikalavimų. Kompanija viena pirmųjų Europoje pradėjo gaminti stipraus poveikio šarminius valiklius be NTA (trinatrio nitrilotriacetato), išlaikydama įprastines poveikio savybes.

1Z gamina produktus plovykloms, kėbulo, automobilio salono priežiūrai, o taip pat įvairius eksploatacinius ir technikoje naudojamus skysčius.

STC - jauna Vokiečių Schenker  & STC GmbHių kompanija STC parduoda ir gamina automobilių priežiūrai, kėbulo remontui, techninei eksploatacijai skirtus produktus ir medžiagas. Kiekvienas automobilių priežiūros ir remonto centras tikrai ras savo reikmėms itin kokybiškų, konkurentabilių, netgi – įdomių ir sąlyginai nebrangių produktų.

marston domsel autochemijaDėl dešimtmečius kauptos patirties MARSTON-DOMSEL tapo svarbia sąvoka pramonėje. Ir ateityje sieksime nuolat optimizuoti savo produktus, kad ir toliau diktuotume funkcionalumo ir našumo standartus. Bendradarbiaujant su kompetentingais technikais, išsprendžiamos problemos ne tik Vokietijoje, bet ir visame pasaulyje. Visa sukaupta tarptautinė patirtis kartu su tyrimų rezultatais susilieja į pranašumą klientams. Didesnis patikimumas – gamyba nuo prekių gavimo iki išsiuntimo vykdoma, naudojant naujausias technologijas. Įvedus kokybės vadybos sistemą DIN EN ISO 9001 žymiai pagerėjo reprodukcijos patikimumas. Šis patikimumas Jums padės ateityje išlikti konkurencingiems bei tikėtis išskirtinės produktų kokybės. Neveltui kai kurie produktai pagal griežtus „Stiftung Warentest“ reikalavimus įvertinti kaip „geri“ ir„labai geri“.